Bytosti


Nevieš aká bytosť byť? Tu je menší prehlad možných bytostí z ktorých si môžeš vybrať.


1.Vlkodlak

Vlkodlak má velmi dobré vyvynutý čuch a sluch,vlkodlak je taktiež velmi silný a rýchly,dokáže sa premeniť na vlka alebo si v danej situacii požičať jeho schopnosti. (napr.Rýchlosť)


2.Upír/Vampír

Upír a Vampír su dve možnosti ktoré tu rozlišujeme upír je ten ktorý sa vlastne živí zvieraciou krvou a nieje až tak výbušný,no Vampír sa živí iba ludskou krvou (občasne sa stane že si dá aj tu zvieraciu) a jeho schopnosti su mocnejšie.Upír má dobrý zrak,je rýchly a vačšinou aj veľmi silný no môžu mať lubovolne schopnosti od lietania pod čitanie myšlienok.

3.Lesná víla

Lesná vila narozdiel od elfa má krídla,teda z toho vyplíva že dokáže lietať,tieto krídla si niektoré víly dokažu zneviditelniť iné nie.Víla tiež sa hovorí je prírodný úkaz preto má v sebe schopnosti spojené s prirodou,vačšinu rozumie zvieratam a pomáhajú ľuďom či iným.

4.Morská víla/ Siréna

Morská panna je dobrá bytosť ktorá má na zemi nohy no vo vode má rybý chvosť čo jej zaručuje nesmierne rýchle plávanie,siréna je v podstate to isté až na to že je to zápor,sirény skôr patria medzi vrahyňe od mala,ktoré vábili chlapcov a potom utopili preto sirény su skôr mrchy no obe bytosti na suši ovládaju vodu.

5.Temný Elf

Temný elf je skoro vždy spojený s čiernou mágiou,jeho typickým znakom sú špicaté uši,podobne ako "čistý elf" sa pohybuje po lese no skôr vo večerných hodínach,dokáže zabijať a byť velmi nezdvorilý.

6.čistý elf

čistý elf ako by nám došlo z názvu je ten správny ktorý prirode a tvorom v nej pomáha podobne ako víla,ma však tiež špicaté uši a vedia sa dobre maskovať a narábať so zbraňami.

7.Zombie

Zombie môže vyzerať normálne alebo "dotrhane" ale predsa sú vždy trošku bielsí alebo zelenší,môžu byť pomalí no aj rýchli,tiež majú vyhodu že im nič neublíži,dalšia ich výhoda je rozpravanie sa s duchmi,mrtvymi alebo inými zatratenými dušami.

8.Frankie Stein

Frankie Stein je bytosť ktorá ma za sebou polku smrti,je však smrtelná no pri odseknutí ruky neumrie na vykrvacanie proste si tu ruku zašije.Ich nevýhoda je voda kedže v tele majú elektrický náboj,zato v Asylum im elektricke šoky neublížia.

9.Dead (Mŕtvy)

Je iným slovom duch,a však niektorý mrtvy su však hmnotný iný nie,vždy sa však vedia teleportovať z miesta na miesto a zabiť sa ich nedá,len zbaviť. (poznamka: ak si mrtvy musel si zomrieť v Murder)

10.čarodej

čarodejnica či čarodejník vždy ich spája rovnaká vec,miešanie elixírov a čary,vačšinou vedia staré jazyky a pár z nich dokáže liečiť alebo iné kúzla.Taktiež dokážu zakliať či spôsobiť vašej postave zlo.

11.Mentalista

Mentalista jedným slovom dokaže narábať so spomienkami,s vašou myslou a teda s vami celými,dokáže čitať myšlienky,ovládať ich,zmeniť ich na zaporné aj kladné.Nevýhoda pokial človeka ovladate je si toho vedomí.

12.ShadowHunter

Shadow Hunder je vlastne človek na spôsob čistého elfa pretože taktiež sa u neho môžu objaviť špicaté zuby a jednoducho ovláda každu ubraň,ich poslaním je však zabijať démonov a čistiť svet od zla,využivaju magické runy pre svoje schopnosti i pre liečenie.

13.Anjel

Anjel je dobro,anjel pomáha a je čistý,jeho krídla sú obrosvké a biele dokáže ich však aj maskovať a preto môže vyzerať ako normálny človek.Jeho najčastejšia schopnosť je uzdravovanie alebo miernenie bolestí.

14.Padlý anjel

Jeho krídla su narozdiel od bielých čierne,kedže sú padlí znamená to že su trestaní za porušenie pravidiel či hrozné skutky čo napachali,nie všetci padlí anjeli maju krídla niektorí ich nemajú pretože sa ich zbavili,sú podobní démonom a je málo padlích anjelov ktorí su milí.

15.Démon

Démon je povahovo dosť mrzutý,nespoločenský a krutý no nie všetci sú takýto niekto je démonom neprávom a žije dobrý život iný riadi vraždy a iné zlé veci.Démoni milujú čiernu farbu a jeho nepriatelom je anjel s ktorým bojuje dlhé roky.Každý démon okrem telekinézy by mal ovládať oheň ako znak zla.

16.Psychopath/Sociopath

Psychopath je človek s duševnou poruchou,môže byť skizofrenil a nevedieť kto je,môže byť vybušný a všetkých zabíjať,môže byť sociopath a zavrhovať všetku spoločnosť,týto ludia su tichý no nesmierne nebezpečný.Sú to vlastne ludia ktoré nerozmýšlajú a skôr konajú,niekedy sa psychicky zrutia inokedy žiju tajný dvoj život.

Jasnéže môžete byť čokolvek iné toto je len tak obrazne.