WORK

Práca bude vždy len práca a každý by mal pracovať a preto Murder House konečne spojaznil pracovné miesta a plne sa im venuje v nových aktivitách ktoré sa pre vás ponúkaju.Môžete sa vybrať umeleckým smerom alebo odborným,zábavným alebo naročným rozhodnutie je na vás no každý z vás musí počitať,že nemusí byť prijatý do jehov vysnenej práce.Zaujem bude možno o jednu prácu veľká a preto sa bude rozhodovať a kto? Jednoducho váš šéf! A nezabudnite nič nieje nemožné a možno sa vy na svojom pracovnom mieste vypracujete na šéfa.


Prečo je dobre pracovať?

Núž,základná otazka.Prácou si okrem ziskavania nových skuseností a zábavy užijete aj firemné-pracovné akcie a taktiež zbierate popularitu.Môžete sa stať známa uznávana modelka alebo novinár.Ponuka práce {Work's list}

Work List


Sestrička

V nemocnici sa budete starať o zranených či chorých,poskytovať im pomoc a ošetrenie.Táto práca zahŕňa aj možné navštevovanie Asylum kde bude poradca alebo dokonca doktor. Táto práca vyžaduje stredoškolské vzdelanie BlackMoon v obore Medicíny alebo kurz.

Pohrebná služba

MH je miesto kde každú cvílu niekto zomrie a preto potrebujeme niekoho kto sa bude plne starať o zajednávanie pohrebu,prípade karu a veci okolo toho.

Práca v Starbuckse

Jednoducho obsluhujete zákaznikov a pripravujete im ich kávy.

čašník

Môžete byť v bare alebo v pizzeri,v reštaurácií alebo kdekoľvek kde vás prijmu.

Bodyguard

Ak ste silný a nebojite sa ľudí ktorí vás budu chcieť presvedčiť možno aj fyzicky napadnuť ste ten pravý! Pretože ptáve takýchto ludí potrebujeme pre naše hviezdy v hollywoode.


Model

Modelka alebo model trávy vela času na cestách,fotí pre časopis a magazíny,ponúka rozhovor a taktiež sa môže ocitnuť vo filme.Hlavna uloha tejto práce je vyzerať skvele a byť pripravená na fotenie. Pokial nieste prirodzený talent alebo ste ešte neprerazili skuste BlackMoon v obore Umelecký.

Fotograf

Fotograf sám o sebe hovorí za všetko,fotenie je vaše a je na vás kde sa ujmete,či budete fotiť modelky,prirodu alebo svadobnú hostinu. 

Novinár

Novinár to nikdy nemá lahké jeho hlavná uloha je vytvoriť magazín do ktorého získava články,robí rôzne rozhovory a zapája sa aj do komunikácie s paparazmi.

Hudobný manažér

Jednoduchá práca v ktorej ide o hudobný priemysel a tým je svet hudby,jedina uloha je sledovať nové videa a pridávať k nim menší popis so zdielaním v Music Hot ktorý vedie Sabrina.

Paparazzi

Novinky zo sveta slávnych a hlavne ich zachytenie na fotografiach je to hlavné pre vás! Musite striehnuť na párty v utajení.

Učitel Tanca

Byť učitelom tanca nieje nič tažké ale vedieť tancovať a naučiť aj ostatných je už tažké no pokia ste v tom dobrý,niaky ten spevák si vás možno zavolá na koncert ako tanečný doprovod.

Manažér Clubu

Mať club je velmi populárne ale nezabudnite ho aj riadiť,v clube sa konajú rôzne akcie,rôzne koncerty a párty ale tiež musíte ponukať prácu ostatným ako dizajnér ktorý by vam pomohol s upravou alebo pozývať kapely na koncerty,hudobného manažéra a sem tam i toho paparazi. {Pre lepšiu uspešnosť skuste BlackMoon v obore obchodný)

Doktor

Ták a tu končí sranda,musite poznať ludsé telo lebo freaci od vás vela očakavajú nieže ich privedieten na smrť.Okrem tohto ktoru ponukate aj chirurgické zákrok ako zmenu farbu očí.

Psychológ

Byť dobrý v tomto odbore je tažké hlavne ak mate okolo seba velmi MAD freakov.

Textár

Textára sa si môže kapaela prenajať na tvorenie jeho textov,na text do filmy alebo dalšiw podobné veci,textár je velmi dôležitá práca v priemysle hudobnom.

Spisovateľ

Spisovatel ma možnosť vydať svoju vlastnú knihu,na to však potrebuje znovu umelca ktorý mu navrhne ilustrácie či obálku kníh,okrem tejto zaležitosti môže vydávať denné,mesačné poviedky a nechať ich zdielať u novinára v magazíne.

Manažér obchodu

Dalšia práca ktorá je o kreativite,založte si obchod v ktorý vás vystihuje! Oblečenie? Topánky? Kozmetika? Autá? je to na vás.

Dizajnér

Dzajnér ma na starosti výzdobu,tvary,nábytok prestoru v ktorom pracuje,zakazník si zadá temu napr. Hawai a vaša fantazia pracuje.

Správca Pixelových Animácii

Tvorenie Animácii,pixelov na objednávku,do klipov či filmov sa tiež hodí a hlavne na ozdobu priestoru.

Spevák

Spevák sa zsá byť lahká práca ale okrem cestovania vás čaká tvorenie koncertov,autogramiad a párty,jamozrejme že musiterátať aj s časom stráveným v študiu kde vám možno pomôže textár.

Herec

Divadlo alebo kamera,oboje platí.Premiery,párty,popularita,zábava.

Režisér

Požičiaj si nápad od spisovatela alebo vytvor sám návrh na film,potom daj vytvoriť plagát umelcovi a hladal hercov na role.

Kaderník

Zmena učesu alebo totálna zmena farby? žiaden problém! Otvor si vlastné kadernictvo alebo sa prihlás do existujuceho ako výpomoc.

Stylist

Stylest je dôležiťý človek pre všetkých hercov,spevákov,modeliek a iných popularnych vecí,radia vám s obliekaním a s celkovou zmenou. Niektorí maju aj vlastný podmik no niektrí nie,tých stači len zavolať.

Umelec

Byť umelcom to je výzva,pretože všetky umelecké tvorby idu na vás,plagáty,kresby,titulka magazinu čokolvek chcete alebo kde vás zavolajú.
 

Momentálne zháňame:

Manažér

Práca v Pizzerii

Predavač v Starbuckse

Pohrebná služba

Novinár

PaparazziOkrem tohoto si môžeš vybrať ktorú koľvek prácu z možností.


Prihláška Work

WORK WEB