Otázky a opovede


Zmena profilu

Pokial vás omrzela profilová fotka,či životopis stále ho môžete pozmeniť v CHANGES. Nemôežere si však zmeniť meno,vek,schopnosti a bytosť.V CHANGES tiež môžete upraviť váš vztah alebo heslo od vášho chatu alebo pridať do proflu rôznej fotky.

Zmena bytosti 

Ako sme už spomínali bytosť sa dobrovoľné zmeniť nedá no pokial vás zabili a stali ste sa automaticky duchom,stačí napísať do ZMENA ŽIVOTOPISU kde ale uvedieš aj dôvod prečo, napr. zabili ma.

Heslo

Heslo je overenie totožnosti ktoré si na začiatku musel/a zadať, týmto vieme že sa naozaj jedná o konkretneho hráča a nie niekoho iného.Pokial heslo zabudneš netreba sa báť stále sa dá vyžiadať nové v Changes.

Popularita

Murderhouse je sa nachádza v LA kde sa nachádza aj náš doplnok Hollywood. Veľa z freakov sa presadili do hollywoodu a tam sa nachádza aj popularita udávaná vo hviezdičkách kde môžete vidieť ako "slávny" ste. Podrobné info nájdete v Hollywoode.

Načo je dobrá popularita?


Popularita okrem toho, že sa stávate teoreticky známi ľudia je dobrá aj pre  rozne ponuky do filmov a novín,máte k tomu aj vačšie + ako napríklad vytváranie webov. 

Umrtie na Murder

Pokial vaša postava umrie v Murder House je jasné, že nezomrela. Nadalej bude ako duch v Murder. A však aj toto ma svoje nevýhody lebo mŕtvy na MH nemôžu opustiť dom už nikdy. Sú však takí ktorí sa naučili opustiť dom ale vždy sa musia do 00:00 vrátiť pretože sa vymažú. No kým sa to naučia trvá to dlhšiu dobu preto tí čo umrú napr. Dnes môžu opustiť dom najskôr o týždeň možno 2 a len do 00:00. Vtedy už musia byť back v Murder House. 

Môžem opustiť Murder aj skôr ked som mrtvý/á?

Cordelia stále patrí medzi najvyšších čarodejov a ak sa sňou dohodnete môže na vás zoslať kúzlo a tým sa môežete aj prestahovať. Cordelia však tuto zmeni každému nedovolí.

Vyvolení 

Vyvolení alebo aj admini su tí ktorí maju 10hviezdičiek popularity teda max.počet.Ako vyvolení ziskavate mnohe vyhody,hesla od tajných chatov,vytvorenie clubov,obchodov,novin a iných podobných aktivít tiež prisiepavate pomocou na zlepšenie webu.

Rande

Pokial chcete s niekym zajsť na rande ale bohužial všade niekto je alebo vás straši že to niekto bude čitat,v RANDE nám napišete všetky predstavy a mi vám rande vytvorime a zaheslujeme len pre vás.

Tvorba Izby

Každý freak by mal mať izbu preto aj vy si ju môžete vytvoriť,tiež ju môežete zaheslovať pokial chcete aby k vám chodilo len pár ludí.

Tvorba novín

Tvorba novín je teraz celkom free,jedine čo potrebujete si nájsť človeka na rozhovor či niaku inú udalosť ktorú opíšete. články sa píšu väčšinou na mail Taissafrem@gmai.com kde sa potom pridávajú na web alebo si vytvorte celé noviny v OTHERS -TVOBA.

Mary Sue

Je "dokonalá" postava ktorá si myslí že ma všetko,že všetko vyhra,že je najlepšia,tieto postavy naša hra nezamieta ale v podstate sme radšej keď sa tu Mary Sue neobjaví,ak sa objaví môže si byť istá že dlho neprežije.

Asylum

Psychiatrická liečebňa pre duševne chorých,môžete sa tam liečiť bez pobytu(Terapie),alebo sa dobrovolne prihlasite ako pacient,pokial chcete podstupiť vymazanie myšlienok od Dr.Arthura Ardena budete musieť ako pacient zostať v asylum ako zotavovanie sa po operacii,tak isto do Asylum môžu prisť normalní pacienti ktorý nemaju s MurderHousom nič spoločne.Pokial chcete navštiviť kamarata v Asylum tak len v navštených hodínách.

Asylum-trest

Trest teda pokial prekročite hranicu zabijania alebo porušíte pravidla,na sude sa vám urči ako dlho budete musieť zostať v Asylum /bezaktivity/

Motel

Motel je dalšia kapitola v RPG je to spojenie American Horror Sotry a tv show Bates Motel. Tento motel založil Norman Bates, ktorý ho aj spravuje.Motel sám o sebe ukrýva vela tajomstiev a často tam sú plesy a iné slávnosti. Nezabudnite že v moteli sa ukrývaju tie najhošie nočné mory ale aj obyčajní ľudia či pocestní.

Other Worlds

Ostatné svety v ktorých môžete hrať..Každý tento svet spadá pod hlavného admina Cordeliu ale rôzny hráči ktorí sa vypracovali na adminov ich spravujú. Pokial chcete tieto svety navštíviť, pozrite Ohers - words.

Spoky

Spolky majú tiež svoje weby,ktoré su sučasťou Murder ale do spolkov sa tiež môžu prihlasiť nový hráči ktorí vôbec niesu v Murder,Asylum,Gothame... Pokial ste v niakom spolku normálne ste aktívny aj v dome kedže to neovpliňuje vašu nečinnosť.

Other World - Hollywood

Hollywood je rpg pre slávných freakov a tiež ludí,funguje ako normálna rpg ale v Hollywoode nik nevie o nadprirodzenom svete.Pokial ste v hollywoode STE aktívny aj v dome pretože Hollywood je v Los Angeles a dom tiež. Hollywood slúži pre dalšiu zábavu alebo splnenie si snov :)

Hollywood rozdelenie

Hollywood sa delí na hviezdy a Others. Others predstavuje ľudí ktorí žijú v Los Angeles alebo tu v MurderHouse no nepresadili sa alebo niesu slávni. Stars už predstavuje ľudí čo žijú v Hollywoode.

Ako sa dostať do Hollywoodu alebo ako ziskať popularitu?

Skusite konkurzy ktoré vám Hollywood prinaša a možno uspejete alebo jednoducho sa zúčastňujte akcií,kamarátte sa so slávnymi osobami či skúšajte štastie že sa presadíte sami za seba.

Other Worlds TRAVEL

Kedže Travel prináša cestovanie do iných rpg svetov prostredníctvom Murder,nebudete aktívny tu. Jendonucho si môžete zajsť na dovolenku sám či s kamaratmi a spoznávať nové svety,travel sa stále vynovuje a časom sa pridávajú nové miesta.

DOM RPG

Murder ponúka širokú škálu role play kníh kde môžete hrať. Teraz je to však bez rodelenia,všetci hrajú v jednej kategórií,každý môže hrať podla seba, či už napíše 3 slová či 4 vety..je to na ňom.

Work

Prácu si môžete zvoliť sami alebo vybrať z ponuky,jednoducho začnete podnikať a je na vás či si dizájn objednáte,vytvoríte a ake služby budete ponukať (zakazané ponukať 18+ služby).

Spolky

Spolky ako každý vie je niake to členstvo medzi pár freakmi,spolky si môžete vytvoriť aj vy pokial teda si myslíte že máte na to aby vás spolok niekto navštevoval.

Spolkový web

Spolkový web však môžu založiť len skúsenejší freaci teda pokial majú popularitu nad 5 alebo sa podielaju na tvorbe tejto sránky :) Spolok sa vytvaral na starom webe v rubrike spolok tu si ho však môžeš založiť jednoduchšie v CHANGES - Others kde napišete že chcet ezaložiť spolok.

ASK

Ask funguje ako každý iný,niekto sa ta spýta otázku ktorá nam pride na email a my ich potom pošleme tebe a odpovedáš do emailu,otázky posielame ked ich máš viac nebudeme každu otazku posielať samostatne:) Odpovedáš obrzakami,slovami alebo aj gifom. T

POZNAMKA: všetky asky sa teraz presmerujú na web GLEE CLUB.


Vráti sa mŕtvy medzi nás?

Odpoveď je áno! Aj keď ste zomreli stále je tu šanca sa vrátiť ako napr. ste stali z mŕtvych,niekto vás prebudil a pod. keď sa teda chcete vrátiť kontaktujte niekoho z Admins teamu v REGISTRACIA - KONTAKT. (Alebo online cez Fb stránku). Sami však nemôžete priviesť človeka naspať lebo MH nepovoluje schopnosť priviesť back mrtveho. Možnosť privedenia späť je ešte v Asylum.

FACEBOOK

áno,možno sme iný v tejto situácií ale fungujeme aj cez facebook. Máme svoje skupiny a svojich hráčou,kde zverejňuju kedy aké párty a kde sú.V skupine je okoo 220 hráčou vrátaní aj s iných RPG ktoré patria nám.Tak neváhaj  a pridaj sa k nám. Nášu skupinu nájdeš jednoducho pod názvom : MurderHous<3 alebo všetkých pod názvom ALL RPGS<3.


VOJNY

Aj na MurderHouse občas prevláda vojna,v terajšiom období máme uzavretí mier s každým z bytostí a iných RPG webov ale nikdy to netrvá navždy,preto sa občas konajú menšie spory a freaci sa rozdelujú na skupiny.Nezabudajte na pravdilo: Zomrieš v dome - si tu navždy. Zomrieš vonku - bohužial.

Prevtelenie

Taktiež okrem vrátenie mŕtveho u nás je možnosť sa prevteliť celkom do nového tela. Vačšinou túto možnosť využívaju hráči ak chcu zmeniť vzhľad ale zachovať si kamrátov,spomienky a pod. Tento proces sa vykonáva v Asylum a ohlasuje sa správou na fb alebo na mail. Vtedy vám príde zoznam hráčov do ktorých sa môžete sami prevteliť alebo si vyberiete nové telo.

PEKLO

Každý web má svoje peklo, u nás sa nachádza samotná postava ktorá stvárňuje Lucifera. Táto postava vie o vašich tažkých hriechoch a keď sa rozhodne vás potrestať budete mať peklo na zemi.No vždy je tu možnosť uzavrieť s Luciferom obchod kedže rád obchoduje, to platí aj pri sláve či iných veciach ktoré chcete.

Tajné miesta

Tajné miesta su označené tajné weby na ktoré sa môžete dostať cez niaku tu knihu,tajný odkaz či len cez pozvanie. Na podobnom princípe funguje Indian Hill a však ten už nie je tak tajný web ale sú tu aj iné ako napr. Gothamská polícia či Paper Town.